Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Marija MA ||

Go down 
+2
Erika
Amore
6 posters
AutoriusPranešimas
Amore
Juozo Butnoriaus BIČIULIS! :) laisvės ir vilties dvasia
Amore


Pranešimų skaičius : 3534
Registration date : 2008-12-17
Age : 31
Miestas : Kalvarija

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Marija MA ||   Marija MA || EmptyPen. 08 28, 2009 4:58 pm

Marija MA || 2q8q9nd

180 centimetrų ūgio gražuolė nutarė dalyvauti LNK „Muzikos akademijoje“ dėl to, kad, kaip pati sako, mėgsta būti dėmesio centre ir nori išmokti profesionaliai dainuoti.

Garbanė Marijai Silickajai – 20 metų. Ji kilusi iš Radviliškio, šiuo metu Vilniaus kolegijoje studijuoja kultūros vadybą, bus trečiame kurse. Vasarą dirbo batų parduotuvėje konsultante. Jos gyvenimas, kaip ir dar devynių būsimų žvaigždžių, stipriai pasikeis.

Fortepijonu grojanti, pramoginius šokius šokanti ir vaikus šokti mokanti Marija tiesiog nori išmokti profesionaliai dainuoti. Vaikystėje ji lankė chorą. „Bet chore nėra individualumo. Kai 40 žmonių dainuoja, niekas į tavo vienos balsą nekreipia dėmesio“, - sako Marija.

„Niekas taip stipriai su mano balsu nedirbo, kiek aš pati. Na, ir mama dar pakritikuoja, nes yra muzikos mokytoja“, – sako žydaitė.

„Esu charizmatiškas žmogus. Organizuoju, vedu renginius. Man patinka būti dėmesio centre. Man čia patiks“, – dar priduria.

Marija – prietaringas žmogus. Kad užpildė anketą dalyvauti „Muzikos akademijoje, niekam nesakė, išskyrus mamai. „Tėčiui ir sesei nesakiau. Esu įsitikinusi: kuo daugiau apie tavo tikslą žinos žmonių, tuo mažiau seksis. O, va, kai jau sužinojau, kad patekau į „Muzikos akademiją“, tada jau po Radviliškį pasklido žinia. Žmonės džiaugėsi, sakė „mes balsuosim, ar ką ten reikės daryti, viską padarysim“.
reklama


Ne tik šio prietaro – nesakyti apie savo tikslus iš anksto – Marija laikosi. „Jei išeinant iš namų tenka grįžti, pasižiūriu į veidrodį. Taip pat nelaimę nuveju trimis spjūviais per petį. Ai, dar žinau vieną: negalima laikyti atidaryto tualeto dangčio, nes pinigai išplauks“, – kvatojasi Marija.

Merginos ūgis – 180 centimetrų. Ji aukščiausia iš visų projekto merginų. „Galėčiau ir su Deiviu, kaip Valinskienė, padainuoti. Be problemų. Jį ant kėdutės pastatyčiau, ir pirmyn“, – humoro nestokoja „Muzikos akademijos“ dalyvė.
Atgal į viršų Go down
Erika
Juozo Butnoriaus BIČIULIS! :) laisvės ir vilties dvasia
Erika


Pranešimų skaičius : 11085
Registration date : 2008-12-30
Age : 31
Miestas : Vilnius

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyAntr. 09 01, 2009 1:20 am

Nepaliko jokio įspūdžio.
Atgal į viršų Go down
Amore
Juozo Butnoriaus BIČIULIS! :) laisvės ir vilties dvasia
Amore


Pranešimų skaičius : 3534
Registration date : 2008-12-17
Age : 31
Miestas : Kalvarija

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyAntr. 09 01, 2009 1:32 am

Su ta suknele kur ji pasirodė šeštadienį,tai su tokia pačia Urtė buvo kažkada MA ;DD
Atgal į viršų Go down
Erika
Juozo Butnoriaus BIČIULIS! :) laisvės ir vilties dvasia
Erika


Pranešimų skaičius : 11085
Registration date : 2008-12-30
Age : 31
Miestas : Vilnius

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyAntr. 09 01, 2009 1:34 am

Tai lnk gi pinigų rūbams nešvaisto giggle
Atgal į viršų Go down
Akimirka
Juozo Butnoriaus BIČIULIS! :) laisvės ir vilties dvasia
Akimirka


Pranešimų skaičius : 22988
Registration date : 2008-11-09
Age : 30
Miestas : VILNIUS

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyAntr. 09 01, 2009 1:44 am

ir fotosesinė Urtės. giggle
Atgal į viršų Go down
Amore
Juozo Butnoriaus BIČIULIS! :) laisvės ir vilties dvasia
Amore


Pranešimų skaičius : 3534
Registration date : 2008-12-17
Age : 31
Miestas : Kalvarija

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyAntr. 09 01, 2009 3:05 am

Aha ;D
Atgal į viršų Go down
grazke
Gražiausieji žodžiai liejasi laisvai!



Pranešimų skaičius : 29
Registration date : 2009-09-06

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyPir. 09 07, 2009 1:00 am

Amore rašo:
Su ta suknele kur ji pasirodė šeštadienį,tai su tokia pačia Urtė buvo kažkada MA ;DD

Tai, kad ta Marija gal dvigubai už Urtę aukštesnė giggle
Balsas man patinka.
Atgal į viršų Go down
Medutė.
Dabar ir visados, tik čia!
Medutė.


Pranešimų skaičius : 3802
Registration date : 2009-06-08
Age : 31
Miestas : Vilnius (LNDTK)

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyPir. 09 07, 2009 1:01 am

Gerą ir stiprų balsą turi.
Atgal į viršų Go down
Akimirka
Juozo Butnoriaus BIČIULIS! :) laisvės ir vilties dvasia
Akimirka


Pranešimų skaičius : 22988
Registration date : 2008-11-09
Age : 30
Miestas : VILNIUS

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyŠt. 10 31, 2009 5:28 pm

gal kas turite jos dainą - Tu man esi?
Atgal į viršų Go down
Krisse
Laisvė ir šviesa!
Krisse


Pranešimų skaičius : 12869
Registration date : 2008-11-16
Age : 31
Miestas : Kaunas:)

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyŠt. 10 31, 2009 11:12 pm

Turiu giggle
Atgal į viršų Go down
Akimirka
Juozo Butnoriaus BIČIULIS! :) laisvės ir vilties dvasia
Akimirka


Pranešimų skaičius : 22988
Registration date : 2008-11-09
Age : 30
Miestas : VILNIUS

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptyŠt. 10 31, 2009 11:24 pm

ačiŪ(:
Atgal į viršų Go down
Krisse
Laisvė ir šviesa!
Krisse


Pranešimų skaičius : 12869
Registration date : 2008-11-16
Age : 31
Miestas : Kaunas:)

Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || EmptySk. 11 01, 2009 12:03 am

O šita daina labai graži:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Marija MA || Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marija MA ||   Marija MA || Empty

Atgal į viršų Go down
 
Marija MA ||
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Muzikos akademija ||-
Pereiti į: